Українська | English

Головна » Пам'ятні монети України та сувенірна продукція

60 років визволення Києва від фашистських загарбників


Дата введення в обіг: 27 жовтня 2003
Технічні характеристики
Номінал Метал Маса дорогоцінного металу в чистоті, г Діаметр, мм Категорія якості карбування Гурт Тираж, шт. Фактичний тираж, шт.
20 срібло (Ag 925) 62.2 50,0 пруф рифлений 2000 2000

Серія: Друга світова війна
Присвячена 60-й річниці визволення столиці України м.Києва від фашистських загарбників у листопаді 1943 року у ході знаменної наступальної операції другого періоду Великої Вітчизняної війни - битви за Дніпро, результатом якої було знищення `Східного валу` та завершення корінного перелому в ході війни.
Роздрібна ціна, грн: 3234

На аверсі монети розміщено: угорі рік карбування монети 2003, під ним малий Державний Герб України та написи у три рядки: на монеті зі срібла - УКРАЇНА, 20 ГРИВЕНЬ, а також позначення металу та його проби - Ag 925, маса в чистоті - 62,2, праворуч на монеті зображено меморіальну дошку та вічний вогонь, права частина якого на срібній монеті - голографічна, та логотип Монетного двору Національного банку України
На реверсі монети зображено: угорі план-схему наступу радянських військ, унизу стилізовану сцену форсування Дніпра, на другому плані - панорама міста Києва; розміщено написи: угорі праворуч у три рядки - 60 РОКІВ ВИЗВОЛЕННЯ КИЄВА, унизу ліворуч півколом - ВЕЛИКА ВІТЧИЗНЯНА ВІЙНА.
Художник: Іваненко Святослав , Корень Лариса
Скульптор: Іваненко Святослав , Дем`яненко Володимир
Повернутись