Українська | English

Головна » Пам'ятні монети України та сувенірна продукція

Георгій Береговий


Дата введення в обіг: 8 квiтня 2011
Технічні характеристики
Номінал Метал Маса дорогоцінного металу в чистоті, г Діаметр, мм Категорія якості карбування Гурт Тираж, шт. Фактичний тираж, шт.
5 срібло (Ag 925) 15.55 33,0 пруф гладкий із заглибленим написом 5000 5000

Серія: Видатні особистості України
Присвячена льотчикові-космонавту СРСР Георгію Береговому, який здійснив політ на космічному кораблі `Союз-3` з першою в історії космонавтики спробою стиковки з безпілотним кораблем, двічі Герою Радянського Союзу, заслуженому льотчику-випробувачу СРСР, начальнику Центру підготовки космонавтів імені Ю. О. Гагаріна.
Роздрібна ціна, грн: 812

На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, стилізовану композицію запуску космічного корабля `Союз-3`, ліворуч від якого напис `Союз-3`/ 26-30.10.1968, що летить назустріч безпілотному космічному кораблю `Союз-2` для здійснення стиковки в тіні Землі; праворуч рік карбування монети - 2011, унизу номінал - 5/ ГРИВЕНЬ.
На реверсі монети зображено портрет Георгія Берегового, на тлі якого - факсиміле, праворуч - стилізований запуск ракети та роки життя 1921-/1995, угорі півколом розміщено напис - ГЕОРГІЙ БЕРЕГОВИЙ.
Художник: Атаманчук Володимир
Скульптор: Атаманчук Володимир
Повернутись