Українська | English

Головна » Пам'ятні монети України та сувенірна продукція

Олег Антонов


Дата введення в обіг: 3 лютого 2006
Технічні характеристики
Номінал Метал Маса, г Діаметр, мм Категорія якості карбування Гурт Фактичний тираж, шт.
2 нейзильбер 12.8 31,0 спеціальний анциркулейтед рифлений 45000

Серія: Видатні особистості України
Присвячена 100-річчю з дня народження Олега Костянтиновича Антонова (1906 - 1984 рр.) - авіаконструктора, під керівництвом якого створювалися транспортні, навчальні, спортивні літаки та планери. Олег Антонов завжди прагнув, щоб його літаки, у тому числі такі гіганти, як `Антей` і `Руслан`, були універсальними й красивими, могли перевозити багато вантажів і пасажирів на великі відстані. Нині фахівці Авіаційного науково-технічного комплексу ім. О.К.Антонова продовжують справу талановитого конструктора.
Роздрібна ціна, грн: 41

На аверсі монети в центрі композиції зображені літаки (АН-2 та АН-124 `Руслан`), під якими розміщено номінал монети 2/ ГРИВНІ; угорі півколом напис - НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, під ним - малий Державний Герб України та рік карбування монети 2006, а також логотип Монетного двору Національного банку України.
На реверсі монети на тлі стилізованого креслення зображено портрет Антонова, праворуч від якого - логотип `АН` та півколом розміщено написи: ОЛЕГ АНТОНОВ (праворуч), роки життя - 1906 1984 (унизу ліворуч).
Художник: Кочубей Микола
Скульптор: Чайковський Роман
Повернутись