Українська | English

Головна » Пам'ятні монети України та сувенірна продукція

Родина Терещенків


Дата введення в обіг: 25 липня 2008
Технічні характеристики
Номінал Метал Маса дорогоцінного металу в чистоті, г Діаметр, мм Категорія якості карбування Гурт Тираж, шт. Фактичний тираж, шт.
10 срібло (Ag 925) 31.1 38,6 пруф рифлений 7000 7000

Серія: Славетні роди України
Присвячена видатному українському роду Терещенків, який походить зі славного міста українського козацтва Глухова і залишив глибокий слід в історії України. Терещенки незмінно дотримувалися девізу на своєму родовому гербі - `Прагнення до суспільної користі`, були відомими підприємцями і меценатами.
Роздрібна ціна, грн: 1622

На аверсі монети вгорі розміщено малий Державний Герб України, напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, під яким - позначення металу, його проби - Ag 925, вага в чистоті - 31,1 (праворуч), логотип Монетного двору (ліворуч); у центрі монети зображено вензель з ініціалами Миколи Терещенка, унизу номінал монети та рік її карбування - 10 ГРИВЕНЬ/2008.
На реверсі монети на тлі символічних атрибутів, що свідчать про діяльність представників роду Терещенків, зображено портрети таких його яскравих особистостей, як 0 Артемій, Микола, Варвара та Федір, праворуч - герб роду і напис РОДИНА/ТЕРЕЩЕНКІВ.
Художник: Іваненко Святослав
Скульптор: Іваненко Святослав
Повернутись