Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2012 рік

Про порядок реєстрації правил проведення арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі

05.12.2012

прес-реліз

 

 

Правління Національного банку України ухвалило постанову від 05 листопада 2012 року № 461 "Про затвердження Порядку реєстрації уповноваженими банками в Національному банку України правил проведення арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі", яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 26 листопада 2012 року за № 1976/22288.

 

Вищезазначена постанова визначає перелік документів, які необхідно подати банку для реєстрації правил проведення арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі, строк розгляду та порядок реєстрації Національним банком України поданих документів, а також підстави для відмови або скасування реєстрації правил проведення банком арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі.

 

Прийняття цієї постанови є черговим кроком, спрямованим на впорядкування арбітражних операцій. Для учасників ринку встановлені вимоги, які мають ураховуватися під час розроблення внутрішніх положень та процедур виконання цих операцій. Зазначене дозволить зробити арбітражні операції прозорими, більш зрозумілими для клієнтів та сприятиме захисту прав споживачів відповідних фінансових послуг.

 

Постанова набирає чинності з 14 грудня 2012 року з дня її опублікування в офіційному періодичному виданні нормативно-правових актів "Офіційний вісник України".

 

Таким чином, починаючи з 14 грудня 2012 року уповноважені банки мають можливість подати до Національного банку України документи, що визначені цією постановою, з метою реєстрації правил проведення арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   05.12.2012