Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2012 рік

Олександр Дубихвіст: про результати розміщення казначейських зобов’язань серії "А" та початок розміщення серії "Б"
Завантажити відео у великій роздільності (590 Мб)
Завантажити аудіо

Посилання для завантаження будуть діючими до 21.12.2012


прес-реліз

Директор Департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку Національного банку України Олександр Дубихвіст повідомів про завершення розміщення казначейських зобов’язань серії “А”, яке тривало з 10 жовтня до 29 листопада поточного року.

“Було розміщено казначейських зобов’язань загальним обсягом 100 млн. дол. США”, - зазначив Олександр Дубихвіст.

Він нагадав, що строк обігу казначейських зобов’язань на пред’явника в документарній формі серії “А” становить 24 місяці, номінальна вартість – 500 дол. США, а фіксований розмір доходу за кожним купоном – 23 дол. США. Ураховуючи те, що купонний період триває півроку, дохідність казначейських зобов’язань серії “А” становить 9,2% річних.

“І Міністерство фінансів, і Національний банк задоволені результатами цього розміщення. Воно показало зацікавленість населення в інвестуванні у цей інструмент”, - сказав Олександр Дубихвіст.

Як повідомив Олександр Дубихвіст, 30 листопада 2012 року почалося розміщення казначейських зобов’язань серії “Б” загальним обсягом 100 млн. дол. США, дохідність яких становить 8% річних і фіксований розмір доходу за кожним купоном – 20 дол. США. Їх номінальна вартість та строк обігу такі самі, як у казначейських зобов’язань серії “А”.

Нагадаємо, що продаж, виплата доходу та погашення казначейських зобов’язань здійснюється на всій території України в установах АТ “Ощадбанк”. З переліком установ АТ “Ощадбанк”, які продаватимуть казначейські зобов’язання, та іншою необхідною інформацією можна ознайомитися на сайті АТ “Ощадбанк” , а також за телефонами: (044) 363-01-33, 0-800-210-800.

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   06.12.2012