Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Національний банк погодив набуття істотної участі власникам ще чотирьох банків

22.12.2015

прес-реліз

 

Національний банк України погодив набуття істотної участі власникам чотирьох банків. Про це йдеться в рішеннях Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем.

 

Погоджено спільне набуття істотної участі в розмірі близько 57% у ПАТ "Полікомбанк" асоційованим особам Тарасовцю Миколі Павловичу, Тарасовцю Юрію Миколайовичу та Тарасовцю Олександру Миколайовичу. На початку 2015 року структура власності унеможливлювала встановлення реальних кінцевих бенефіціарів банку.

 

Крім того, погоджено набуття прямої істотної участі в розмірі 50% у ПАТ "Фінексбанк" Сидоровій Анні Валеріївні (громадянка Латвії). На початку 2015 року в банку не було контролера, а був лише один власник істотної участі на менше ніж 50% - Осьмухін Сергій Леонідович.

 

Погоджено збільшення прямої істотної участі в розмірі 87,7% у ПАТ "Агрокомбанк" Дроботу Володимиру Івановичу. На початку року його участь не перевищувала 25%, інші акції були розпорошені між 10 фізичними особами, жодна з яких не була власником істотної участі.

 

У ПАТ "Альянс Банк" погоджено набуття опосередкованої істотної участі в розмірі 73% Сосісу Олександру Йосиповичу. Станом на початок року в банку не було власників істотної участі, а його акції були розподілені між особами, жодна з яких не мала більше 10%.

 

Нагадаємо, що ці чотири банки належали до тих, чий процес легалізації структури власності перебуває у вирішальній стадії.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   22.12.2015