Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Національний банк України надав кредит на підтримку поточної ліквідності ПАТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО"

20.03.2015

прес-реліз

 

Національний банк України прийняв рішення про надання ПАТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО" стабілізаційного кредиту в сумі 357 млн. грн. терміном на два роки (постанова Правління Національного банку України від 19 березня 2015 року № 185/БТ). Відповідне рішення було прийнято з метою підтримки ліквідності цього банку та забезпечення зобов’язань перед вкладниками – фізичними особами.

 

Як забезпечення за кредитом рефінансування Національного банку України надано нерухоме майно, що належить банку та майновому поручителю. Оцінку застави здійснила одна з провідних міжнародних аудиторських компаній, що відповідає критеріям, установленим нормативно-правовими актами Національного банку України.

 

"Національний банк України надає кредити рефінансування на підтримку ліквідності лише платоспроможним банкам з якісним кредитним портфелем, які дотримуються вимог законодавства, мають затверджені плани капіталізації, ефективний менеджмент та підтримку акціонерів. Усі кредити надаються під якісну заставу, що має справедливу вартість", – наголосив перший заступник Голови Національного банку України Олександр Писарук. – "ПАТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО" відповідає цим вимогам та має суттєву підтримку з боку акціонерів, тож є банком, що має усі підстави для отримання підтримки від регулятора".

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   20.03.2015