Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" отримав чергову суму стабілізаційного кредиту

03.04.2015

прес-реліз

 

Національний банк України надав чергову суму стабілізаційного кредиту ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК". Кредит видано терміном на два роки в розмірі 695 млн. грн.

 

Рішення про підтримку ліквідності цього банку було прийнято Правлінням Національного банку України (постанова № 212/БТ від 02 квітня 2015 року) з метою забезпечення своєчасного виконання ним зобов’язань перед вкладниками – фізичними особами.

 

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" надав повітряні судна та поруку власника істотної участі в цій банківській установі як забезпечення за кредитом рефінансування Національного банку України. Оцінку застави здійснила одна з провідних міжнародних аудиторських компаній, що відповідає критеріям, установленим нормативно-правовими актами Національного банку України.

 

Така підтримка регулятором ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" зумовлена тим, що в цьому банку зосереджено 26% від обсягу вкладів фізичних осіб по банківській системі та 15% активів вітчизняної банківської системи. Крім того, ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" – це найбільший банк України і має статус ощадного спеціалізованого (кошти фізичних осіб становлять більше 50% пасивів банку).

 

Національний банк України ще раз наголошує, що ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" є стабільно працюючим системним банком з професійним менеджментом, що дотримується норм безперебійного обслуговування клієнтів, виконує нормативи та вимоги регулятора, має затверджений план докапіталізації та підтримку з боку акціонерів.

 

Нагадаємо, що на минулому тижні Національний банк України вже виступав із заявою про відсутність підстав для занепокоєння клієнтів та партнерів ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК".

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   03.04.2015