Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Національний банк України надав стабілізаційний кредит ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

15.04.2015

прес-реліз

 

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" отримав від Національного банку України стабілізаційний кредит у розмірі 1 220 млн. грн. терміном на два роки.

 

Рішення про підтримку ліквідності цього банку було прийнято Правлінням Національного банку України (постанова № 230/БТ від 10 квітня 2015 року) з метою забезпечення своєчасного виконання ним зобов’язань перед вкладниками – фізичними особами.

 

Як забезпечення за кредитом рефінансування Національного банку України ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" надав повітряні судна. Оцінка застави була здійснена однією з провідних міжнародних аудиторських компаній, що відповідає критеріям, установленим нормативно-правовими актами Національного банку України.

 

Під час прийняття цього рішення регулятор керувався тим, що у ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" зосереджено 27% обсягу вкладів фізичних осіб по банківській системі та 15% активів вітчизняної банківської системи, а сама фінансова установа є найбільшим банком України і має статус ощадного спеціалізованого (кошти фізичних осіб становлять більше 50% пасивів банку).

 

Національний банк України вкотре наголошує про те, що в клієнтів та партнерів ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" немає підстав для занепокоєння, адже ця фінансова установа є стабільно працюючим системним банком з професійним менеджментом, який дотримується норм безперебійного обслуговування клієнтів, виконує нормативи та вимоги регулятора, має затверджений план докапіталізації та підтримку з боку акціонерів.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   15.04.2015