Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Національний банк продовжує трансформувати свою регіональну мережу

02.10.2015

прес-реліз

 

Відповідно до плану трансформації Національного банку та цільової моделі централізації і трансформації територіальних управлінь балансові активи і пасиви Національного банку в Чернігівській області переведені на єдиний централізований баланс банку в Києві.

 

Як зазначив заступник Голови Національного банку Владислав Рашкован, цей крок є частиною проекту "Єдиний МФО", ціль якого полягає в переході від більше ніж тридцяти децентралізованих балансів до єдиного бухгалтерського балансу Національного банку.

 

"Ми йдемо логічним шляхом банків у централізації балансів. Це дозволить не тільки покращити управління фінансами Національного банку, а і значно спростить внутрішні процеси",- сказав Владислав Рашкован.

 

Водночас із початком консолідації балансу Національного банку продовжується реалізація проекту трансформації територіальних управлінь Національного банку. Так 29 вересня цього року прийнято постанову Правління Національного банку України № 644, згідно з якою функції Управління Національного банку України в Чернігівській області централізуються, а зазначене управління виключається зі структури Національного банку.

 

Отже, з 01 жовтня представники Національного банку у Чернігівській області забезпечуватимуть потреби регіону в банкнотах і монетах усіх номіналів у необхідних обсягах. Вони також продовжать підтримувати роботу відділу з опрацювання документів "Єдине вікно". Інші функції будуть передані до відповідних структурних підрозділів центрального апарату Національного банку.

 

Нагадаємо, трансформація регулятора є частиною Комплексної програми розвитку фінансового сектору до 2020 року.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   02.10.2015