Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Юридичний департамент Національного банку очолив новий керівник

07.10.2015

прес-реліз

 

6 жовтня 2015 року директором Юридичного департаменту Національного банку України призначено Заморського Олега Володимировича.

 

Олег Заморський відповідатиме за роботу підрозділу Національного банку з розроблення законодавчих пропозицій та правової експертизи проектів нормативно-правових актів, організацію роботи з адаптації банківського законодавства України до законодавства Європейського Союзу, співпрацю з центральними банками зарубіжних країн і міжнародними організаціями з правових питань, забезпечення співробітництва Національного банку з профільними комітетами Верховної Ради України, профільними структурними підрозділами Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, Адміністрацією Президента України тощо.

 

Досвід роботи Олега Заморського в юридичній сфері становить більше 20 років, із них понад 10 років – на керівних посадах в АКБ "Райффайзенбанк Україна", АТ "ОТП Банк" та ПАТ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК".

 

"На цю посаду ми шукали фахівця, який зможе насамперед бути агентом змін і трансформацій, ініційованих Національним банком України. Ураховуючи те, що більшість зазначених процесів потребують нормативного закріплення, діяльність в цьому напрямі, як і раніше, має бути взірцевою та безпосередньо сприяти захисту інтересів регулятора, належному виконанню ним своїх функцій і повноважень. Упевнений, що новий керівник разом з командою зможе успішно реалізувати всі стратегічно важливі завдання, які стоять перед Юридичним департаментом", - прокоментував призначення перший заступник Голови Національного банку України Олександр Писарук.

 

Олег Заморський має вищу освіту, яку здобув в Інституті міжнародних відносин Київського університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Міжнародне право" та отримав кваліфікацію "Юрист-міжнародник".

 

Вільно володіє англійською мовою.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   07.10.2015