Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Національний банк запрошує на презентацію німецького економіста Філіпа Енглера в рамках дослідницького семінару

12.10.2015

 

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб долучитися до участі у черговому дослідницькому семінарі, який відбудеться 16 жовтня 2015 року з 10:00 до 11:30 в Національному банку України. Професор з монетарної макроекономіки університету Freie Universität (Berlin) Філіп Енглер презентуватиме результати дослідження: "Суверенний ризик, згортання міжбанківського ринку та сукупні флуктуації". Робочою мовою семінару є англійська.

 

З матеріалами дослідження можна ознайомитися за посиланням: https://www.ecb.europa.eu/pub/pdf/scpwps/ecbwp1840.en.pdf?517b5e1a115f4873b6d1325781fd17e3.

 

Семінар Філіпа Енглера стане другим із серії відкритих дослідницьких семінарів, практику проведення яких Національний банк України започаткував влітку поточного року. Під час цих заходів представники академічних кіл, міжнародних фінансових організацій, інших центральних банків та власне НБУ мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі. Попередній семінар, який відбувся у липні, було присвячено обговоренню дослідження "Останні тенденції в експериментальній макроекономіці", яке презентував дослідник Банку Канади Олексій Кривцов.

 

Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу Roman.Lysenko@bank.gov.ua до 18.00 14 жовтня 2015 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право щодо задоволення заявок. Про результати їх розгляду заявник буде поінформований до кінця дня 15 жовтня 2015 року.

 

Адреса проведення семінару – м. Київ, вул. Інститутська 9, Центральний вхід, к. 206. При собі необхідно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу. Реєстрація учасників триватиме з 9:30 до 9:45.

 

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до Відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу (надсилати на електронні адреси: Roman.Lysenko@bank.gov.ua, Serhii.Nikolaichuk@bank.gov.ua).


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   12.10.2015