Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Директором Державної скарбниці України призначено Ларису Галяпу

07.10.2015

прес-реліз

 

Директором Державної скарбниці України 5 жовтня 2015 року призначено Ларису Галяпу.

 

Головною функцією Державної скарбниці України є накопичення та зберігання монетарного золота, банківських металів Національного банку України. На виконання цієї функції скарбниця проводить операції з купівлі банківських та дорогоцінних металів в уповноважених банків, афінажних та переробних підприємств, у суб’єктів господарювання, які займаються ломбардною, торговельною та виробничою діяльністю.

 

Заступник Голови Національного банку України Яків Смолій зауважив, що значний досвід роботи в цій галузі, глибокі знання ринку дорогоцінних металів та високий рівень компетенції Лариси Галяпи допоможуть їй вивести діяльність Державної скарбниці на якісно новий рівень.

 

“На сучасному етапі реформування Національного банку перегляду та трансформації підлягають усі напрями роботи регулятора, особливо ті, що стосуються якісного формування та примноження золотовалютного запасу країни, – сказав Яків Смолій. – Сьогодні перед колективом Державної скарбниці стоїть завдання перебудувати виробничі та технологічні процеси відповідно до найкращої світової практики. На моє переконання, така ціль цілком досяжна для Лариси Галяпи, яка є відповідальним керівником, кваліфікованим спеціалістом своєї справи та має бездоганну ділову репутацію”.

 

Лариса Галяпа у 1984 році закінчила Київський політехнічний інститут за спеціальністю “Автоматизовані системи керування”, здобувши кваліфікацію інженера-системотехніка; у 2003 році – Львівський банківський інститут за спеціальністю “Банківська справа”, здобувши кваліфікацію економіста. Вільно володіє англійською мовою.

 

До призначення директором Державної скарбниці України Лариса Галяпа з 2007 року обіймала посаду заступника директора цієї структурної одиниці Національного банку України. Загалом у Державній скарбниці України вона працює з 1992 року, пройшовши шлях від інженера 1 категорії до її керівника.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   07.10.2015