Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Національний банк продовжує трансформацію регіональної мережі

16.10.2015

прес-реліз

 

Національний банк переводить свої балансові філії на єдиний централізований баланс у Києві. Зокрема цей процес завершений у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській та Черкаській областях.

 

"Ми продовжуємо перебудову Національного банку з географічної системи в матричну. Для цього ми крок за кроком трансформуємо регіональну мережу банку, скорочуємо зайві фунції, централізуємо ведення бухгалтерського обліку, закупівлі та поступово наближаємося до своєї мети – створення сучасного мобільного європейського центробанку",- зазначив заступник Голови Національного банку Владислав Рашкован.

 

Водночас із процесом консолідації балансу Національного банку у рамках проекту "Єдиний МФО" продовжується реалізація цільової моделі трансформації територіальних управлінь Національного банку. Так, 13 жовтня цього року були прийняті постанови Правління Національного банку України № 690-694, згідно з якими функції п’яти територіальних управлінь НБУ централізуються, а cамі управління виключаються зі структури регулятора.

 

Разом з тим, Національний банк продовжить забезпечувати потреби усіх регіонів України у банкнотах і монетах усіх номіналів у необхідних обсягах, та підтримувати роботу відділів по роботі з громадянами та юридичними особами "Єдине вікно". Практично всі інші функції передані до відповідних структурних підрозділів центрального апарату Національного банку.

 

Раніше було централізовано функції Управління Національного банку України в Чернігівській області, зазначене управління також було виключене зі структури Національного банку.

 

Нагадаємо, трансформація регулятора є частиною Комплексної програми розвитку фінансового сектору до 2020 року.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   16.10.2015