Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Національний банк впровадив для банків щоквартальні звіти з питань фінансового моніторингу

23.12.2015

прес-реліз

 

Правління Національного банку України 23 грудня 2015 року прийняло Постанову № 920 "Про внесення змін до Положення про порядок організації та проведення перевірок з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".

 

Зазначеною постановою, зокрема, впроваджено щоквартальне надання Національному банку України звіту з питань управління ризиками у сфері фінансового моніторингу та звіту з питань оцінки ризиків у сфері фінансового моніторингу.

 

На підставі цих звітів Національним банком здійснюватиметься оцінка ризиків використання послуг банків для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення.

 

Постанову підготовлено в рамках спільної з Міжнародним валютним фондом роботи щодо впровадження в Національному банку ризик-орієнтованих інструментів виїзного і безвиїзного нагляду у сфері фінансового моніторингу.

 

Постанова № 920 набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   23.12.2015