Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Національний банк схвалив Методичні рекомендації щодо порядку складання приміток до фінансової звітності банків України

30.12.2015

прес-реліз

 

Національний банк України схвалив Методичні рекомендації щодо порядку складання приміток до фінансової звітності банків України (далі – Методичні рекомендації). Про це йдеться в постанові Правління Національного банку України від 29 грудня 2015 року № 965, яка забезпечить складання та оприлюднення банками України фінансової звітності відповідно до вимог міжнародних стандартів фінансової звітності (далі – МСФЗ) у прийнятному для них форматі приміток.

 

"Зазначені рекомендації допоможуть банкам надавати інформацію у фінансовій звітності відповідно до вимог МСФЗ, використовуючи власну практику формування приміток до фінансової звітності та забезпечуючи користувачів фінансової звітності зрозумілою та доречною інформацією", – зазначив директор Департаменту бухгалтерського обліку Національного банку України Богдан Лукасевич.

 

Методичні рекомендації містять приклади розкриття інформації у примітках до фінансової звітності відповідно до вимог МСФЗ. Разом з тим банк самостійно визначає формат та структуру приміток до фінансової звітності, ураховуючи розмір банку, види та обсяги здійснюваних ним операцій.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   30.12.2015