Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Національний банк передав повноваження з управління діяльністю Німецько-Українського фонду Міністерству фінансів

30.12.2015

прес-реліз

 

Національний банк передав повноваження з управління поточною діяльністю Німецько-Українського фонду (далі – НУФ) до спеціально створеної Міністерством фінансів України державної установи "Офіс адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва" (далі – ДУ "ОФІС АПМФС"). Відповідні документи про передавання підписано 24 грудня 2015 року представниками Національного банку України, НУФ та ДУ "ОФІС АПМФС".

 

"Національний банк прийняв рішення передати управління зазначеним проектом до Міністерства фінансів. Ми впевнені, що діяльність НУФ під управлінням Мінфіну буде успішною та ефективною, а ДУ "ОФІС АПМФС" розвиватиметься і сприятиме економічному та фінансовому розвитку країни. У Міністерства фінансів є необхідні для цього експертиза та ресурси", – зазначив заступник Голови Національного банку Владислав Рашкован.

 

Він підкреслив, що передавання НУФ відбувається в рамках організаційної трансформації українського центрального банку та виведення за межі Національного банку непритаманних йому функцій. Владислав Рашкован також додав, що відповідно до постанови Правління Національного банку України від 10 грудня 2015 року № 879 Групу управління проектами міжнародних кредитних ліній – підрозділ, що займався поточним управлінням НУФ, – з 1 січня 2016 року буде ліквідовано.

 

НУФ – небанківська фінансова установа, створена в 1999 році відповідно до Указу Президента України від 01.06.1998 № 574/98 "Про Німецько-Український фонд" та постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1999 № 628 з метою сприяння розвитку мікро-, малих та середніх підприємств шляхом надання кредитів через українські банки. Учасниками НУФ є Національний банк України (31.3%), Міністерство фінансів України (31.3%) та Німецька кредитна установа для відбудови (KfW) (37.4%).


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   30.12.2015