Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2015 рік

Міжбанківські розрахунки за платіжними картками НСМЕП на базі закритих національних стандартів було припинено

30.12.2015

прес-реліз

 

З 29 грудня 2015 року виконання міжбанківських операцій за платіжними картками Національної платіжної системи масових електронних платежів (далі – НСМЕП) на базі закритих національних стандартів було припинено.

 

Такий крок засвідчує рішучість Національного банку України щодо інноваційного розвитку локальної національної платіжної системи – оновленої НСМЕП на базі відкритих міжнародних стандартів. 

 

Крім того, реалізація цього надважливого рішення спрямована на оптимізацію та раціональне використання внутрішніх ресурсів регулятора та дає можливість стимулювати емісію платіжних карток НСМЕП на базі відкритих міжнародних стандартів.

 

Як зауважив директор Департаменту роздрібних платежів Сергій Шацький, на шляху реформ Національний банк України неухильно дотримується визначених орієнтирів. Він нагадав, що Комплексною програмою розвитку фінансового сектору до 2020 року передбачено зростання рівня безготівкових платежів у локальній платіжній системі до 30% відсотків.

 

“Я вдячний банкам, які до цього часу працювали із НСМЕП на базі національних стандартів, за ефективну та плідну співпрацю щодо реалізації цього проекту та переходу на оновлену НСМЕП”, сказав Сергій Шацький.

 

Він додав, що Національний банк активно розвиває національну платіжну систему, і з кожним днем вона стає все більш сучасною, інноваційною та комфортною для роботи.

 

“Я щиро впевнений у тому, що переваги НСМЕП на базі міжнародних стандартів повністю відповідають як вимогам самих банків, так і їх клієнтів. Користуючись нагодою, запрошую ті банки, які ще не стали учасниками оновленої НСМЕП, до співпраці з нами в новому 2016 році”, − наголосив Сергій Шацький.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   30.12.2015