Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2016 рік

НБУ отримав першу премію «HR-бренд 2016»

09.12.2016

прес-реліз

 

Національний банк України посів перше місце в премії «HR-бренд 2016» в номінації «Україна». Регулятор брав участь у конкурсі з кейсом «ПЕРСОНАЛьна трансформація НБУ», який описував внутрішню трансформацію центробанку крізь призму змін в роботі HR-підрозділу та функції управління персоналом.

 

«Національний банк є першим представником державного сектору, який удостоївся такої високої нагороди в сфері управління персоналом. Це, перш за все, доказ того, що реальні зміни в державному секторі можливі і вони вже відбуваються. За ці два роки Національний банк пройшов непростий шлях перетворення із забюрократизованого регулятора пострадянського ґатунку на сучасний, відкритий і незалежний центральний банк, який прагне мати довіру суспільства та інтегруватися до європейської спільноти центробанків. Визнання успіхів НБУ ззовніце наша спільна перемога, дякую усьому колективу Національного банку», – наголосив заступник Голови НБУ Роман Борисенко під час церемонії нагородження.

 

Кейс-переможець «ПЕРСОНАЛьна трансформація НБУ» на підсумковій конференції- премії, що відбулася 8 грудня, представляла директор департаменту персоналу НБУ Ольга Прохоренко.

 

«Сьогодні Національний банк задає стандарти та навіть тренди реформування державного управління. При цьому будь-які зміни починаються із кожного з нас. Саме тому до нашої внутрішньої трансформації залучені працівники різних підрозділів, кожен з яких здійснює вагомий внесок у спільну справу – розбудову нового центробанку країни. Такий підхід робить максимально прозорими внутрішні процеси, створює додаткову цінність «продуктів», який ми отримуємо на виході, та підвищує залученість працівників», – зазначила Ольга Прохоренко.

 

За словами Ольги Прохоренко, трансформація управління персоналом в НБУ з 2014 року і до сьогодні охопила такі ключові етапи, як:

 

-

організаційні зміни департаменту персоналу та всього Національного банку, у результаті яких було зменшено кількість рівнів управління, підвищено ефективність та впорядковано процеси;

 

-

впровадження системного підходу до управління персоналом – від Performance Management System, реформування системи навчання персоналу, започаткування програм наставництва до нових підходів формування та розвитку кадрового резерву;

 

-

розвиток корпоративної культури та системи внутрішніх комунікацій у Національного банку – як один з основних векторів підвищення ефективності та інституційної спроможності центробанку.

 

 

Ознайомитися з анотацією кейсу «ПЕРСОНАЛьна транформація НБУ» можна на сайті премії у розділі «Україна».

 

Нагадаємо, наприкінці листопада Асоціація інвестиційних професіоналів України CFA Society Ukraine визнала Національний банк кращим роботодавцем у 2016 році. Цією нагородою відзначають установи та компанії, які працевлаштували найбільшу кількість дипломованих професіоналів із сертифікатами CFA.

 

Довідка

 

HR-бренд – незалежна щорічна премія за найбільш успішну роботу над репутацією компанії як роботодавця. Цього року премія вручалася у чотирьох номінаціях.

 

У номінації «Україна» змагалися понад десять високопрофесійних кейсів провідних вітчизняних компаній. Журі премії, до якого увійшли відомі експерти в сфері HR, кадрового консалтингу, бізнесу та побудови брендів, оцінювало актуальність та значимість проекту для галузі і ринку в цілому, сучасність методів його реалізації та ефективність впровадження.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   09.12.2016