Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2017 рік

Відтепер Музей грошей НБУ працює і у вихідні дні

01.09.2017

прес-реліз

 

Музей грошей Національного банку України розпочав екскурсійне обслуговування у вихідні дні. Новий режим роботи у пілотному режимі стартував на початку серпня 2017 року.

 

Місяць тестового режиму показав, що Музей грошей готовий працювати у вихідні дні, а нововведення до вподоби відвідувачам.

 

"Ми продовжуємо спрощувати доступ для відвідувачів Музею грошей. Втішені, що завдяки проекту Відкритий Музей – Відкритий НБУ, який стартував у 2015 році, вже більше 10 000 дітей та дорослих змогли завітати до раніше дуже "закритого" Музею грошей головного банку країни", – розповіла про нововведення начальник Управління інформації та громадських комунікацій НБУ Наталія Бондаренко.

 

Музей грошей постійно працює над тим, щоб охопити потреби різних категорій населення, зробити відвідування зручним і приємним. Тепер у вихідні дні до Музею приходять батьки з дітьми і працююча молодь.

 

Унаслідок змін у графіку роботи збільшилася кількість екскурсій як для групових, так і для індивідуальних відвідувачів.

 

Розбудова Музею грошей триває. Зокрема, для нового навчального року підготовлено нові інтерактивні програми, тематичні екскурсії і лекції. Це лише невелика частина реалізації амбітної мети Музею – стати основною освітньою платформою з фінансової обізнаності населення в Україні.

 

Розклад екскурсій й онлайн-реєстрація – за посиланням:

https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=16724838

 

Нагадуємо, що на сайті НБУ є можливість здійснити віртуальний тур по Музею грошей:

https://bank.gov.ua/3dtour


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   01.09.2017