Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Під час чергового наукового семінару науковці обговорять цілі центрального банку (оновлено)

30.10.2017

прес-реліз

 

 

6 листопада у Національному банку України відбудеться відкритий дослідницький семінар Еспера Лінде - голови департаменту досліджень Центрального банку Швеції. Під час семінару він презентуватиме результати спільного дослідженняспівавторстві з Давідом Дебортолі, Джиніл Кім та Рікардо Нуньєсом) на тему: «Побудова простої функції втрат: чи є сенс у подвійному мандаті центрального банку?» (Designing a Simple Loss Function for Central Banks: Does a Dual Mandate Make Sense?).

 

Еспер Лінде підніме важливе для України питання координації цілей центрального банку (економічна активність та інфляція). У своєму дослідженні автори пропонують просту функцію втрати добробуту, яка працює в межах канонічної нової кейнсіанської моделі, та показують, що подвійний мандат центрального банку є корисним для суспільства. Отримані результати релевантні також для економік, що функціонують в умовах значних несприятливих шоків та змушені знаходити компроміс між стабілізацією інфляції та зростанням економіки.

 

Еспер Лінде отримав ступінь PhD з економіки у Стокгольмській школі економіки. Він очолював відділ в Управлінні міжнародних фінансів при Раді керуючих Федеральної резервної системи США, а також відділ моделювання у Департаменті монетарної політики Центрального банку Швеції. Його наукові інтереси зосереджені у сфері монетарної, фіскальної та макроекономічної політики, зокрема в умовах відкритої економіки, а також моделюванні кредитного ризику. Результати наукових робіт Еспера Лінде регулярно публікуються у провідних дослідницьких виданнях, зокрема – «Journal of Economic Dynamics and Control», «Journal of the European Economic Association», «American Economic Review» та інших.

 

Робочою мовою семінару є англійська.

 

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 206.

 

Початок семінару о 14:00. Реєстрація учасників триватиме з 13:45 до 13:55.

 

Відповідно до процедури відвідання режимних об’єктів, яким є Національний банк України, вхід до його будівлі відбувається за наявності документів, що посвідчують особу.

 

Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: research@bank.gov.ua до 17:00 5 листопада 2017 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та прийняття рішень щодо участі в семінарі кожного з заявників. Результати буде повідомлено електронною поштою кожному з учасників.

 

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

 

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна ознайомитись за посиланням.

 

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   30.10.2017