Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

У Харкові розпочалися "Дні фінансової обізнаності"

15.11.2017

прес-реліз

 

Із 15 по 17 листопада у Харкові проводитимуться 46 найрізноманітніших заходів з підвищення фінансової обізнаності для всіх охочих. Ці події відбудуться в рамках спільного проекту Національного банку, проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Трансформація фінансового сектору" та міжнародної платіжної системи Visa "Дні фінансової обізнаності".

 

Програмою заходів у Харкові передбачені:

·          7 відкритих лекцій та 4 лекції для викладачів ВНЗ про фінансову обізнаність та інклюзію, споживче кредитування, реформи в банківському секторі, інститут фінансового омбудсмена, фінансову звітність банків, а також систему гарантування вкладів в Україні

·          12 інтерактивних воркшопів та тренінгів для школярів і студентів

·          16 екскурсій виїзною експозицією Музею грошей Національного банку.

 

"Сподіваюся, що завдяки Дням фінансової обізнаності нам вдасться надихнути ідеєю підвищення рівня фінансової обізнаності населення України не тільки профільні відомства, а й органи влади на місцях, представників бізнесу, академічну спільноту та всіх небайдужих, насамперед до свого майбутнього, громадян", − зауважив під час свого виступу на урочистому відкритті заходу заступник Голови Національного банку Роман Борисенко.

 

Окрім Національного банку, із початком проекту харків’ян привітали керівник програм фінансового сектору відділу економічного зростання Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Наталія Бережна, керівник проекту Агентства з міжнародного розвитку USAID “Трансформація фінансового сектору” Роберт Бонд, керівник групи із зв’язків з державними органами України, країн СНД та Південно-Східної Європи компанії Visa Юлія Завалішина, а також ректор ДВНЗ "Університет банківської справи" Тамара Смовженко.

 

У рамках події заступник Голови НБУ Роман Борисенко провів зустріч із представниками банківського співтовариства, на якій місцеві банкіри мали змогу обговорити актуальні питання розвитку банківського сектору.

 

Нагадаємо, протягом усіх днів проекту працюватиме виїзна виставка Музею грошей НБУ, яка складається з двох основних частин:

·          історичної експозиції, до якої увійшли виставка банкнот і монет "Шляхами історії української гривні", присвячена історії української валюти, а також спеціальний фотопроект "Натхненні епохою УНР";

·          унікальної колекції пам’ятних монет "Сторінками історії України", яка об’єднує кілька серій, підкреслює найважливіші події та символи в історії нашої держави. Уперше сформована тимчасова виставка монет, присвячених Харкову та Харківській області.

На виставці експонуватимуться найпопулярніші серії пам’ятних монет Національного банку: "Знаки зодіаку", "Дитячий зодіак", "Східний календар".

 

Увазі відвідувачів пропонуються просвітницькі ролики кампанії "Гривня – наш символ", які допоможуть більше дізнатися про історичний і символічний зміст банкнот української валюти. Також усі присутні на заході зможуть відвідати кешлес-зону компанії Visa.

 

 

Довідково

 

Дні фінансової обізнаності


"Дні фінансової обізнаності" – це спільний проект Національного банку, проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Трансформація фінансового сектору" та компанії Visa. Захід у Харкові триватиме з 15 по 17 листопада цього року та проводиться в партнерстві з Державним закладом "Університет банківської справи", Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, а також Незалежною асоціацією банків України.

 

Дні фінансової обізнаності у Харкові − передостання хвиля проекту у цьому році. Подібні заходи вже відбулися в Одесі (20-22 вересня) та Львові (01-03 листопада). Програму та розклад заходів у Харкові дивіться тут.

 

У 2017 році проект об’єднає події в Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі, а у 2018 році – у 20 містах України.

 

Фінальна хвиля проекту відбудеться 29 листопада – 01 грудня цього року у Дніпрі.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   15.11.2017