Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2017 рік

У Харкові завершилися Дні фінансової обізнаності

20.11.2017

прес-реліз

 

Понад дві тисячі харків’ян та гостей міста долучилися до регіональних заходів освітнього проекту "Дні фінансової обізнаності", організованих Національним банком спільно з проектом Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Трансформація фінансового сектору" та міжнародною платіжною системою Visa.

 

Дні фінансової обізнаності у Харкові – третя хвиля масштабного регіонального проекту з фінансової обізнаності, що вмістив 181 захід:

 

    7 відкритих лекцій, присвячених прикладним аспектам споживчого кредитування, безпеці безготівкових платежів, сучасному стану реформи банківського сектору, системі гарантування банківських вкладів, історії створення сучасної гривні, способам інвестування в Україні, а також ключовим принципам безпеки банківських вкладів

    6 тренінгів із фінансової обізнаності

    28 інтерактивніх ігор для студентів cash-flow

    27 інтерактивних бліц-ігор для школярів

    4 тренінги НАБУ щодо складання особистого бюджету та здійснення заощаджень

    40 екскурсій окремо облаштованою виїзною виставкою Музею грошей Національного банку та інтерактивною зоною Сashless компанії Visa

    презентація Дослідження фінансової грамотності, обізнаності та інклюзії в Україні від Проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Міжнародні партнерства заради стабільності фінансового сектору (IP-FSS)"

    4 лекції в рамках тренінгу для 97 викладачів вищих навчальних закладів Харківщини

    зустріч заступника Голови Національного банку Романа Борисенка з представниками банківської спільноти.

 

Як зауважив заступник Голови Національного банку Роман Борисенко, Національний банк планує і надалі підтримувати регіональні заходи з фінансової обізнаності, яка у свою чергу є основою для прийняття раціональних фінансових рішень та сприяє зростанню добробуту громадян.

 

"Тематика управління фінансами надзвичайно важлива. Кожна людина особисто відповідальною за свої фінансові рішення, вона має знати, як грамотно управляти своїми фінансами, розуміти свої права та обов’язки, а також розуміти, як не потрапити в складну фінансову ситуацію", − зазначила керівник програм фінансового сектору Відділу економічного зростання Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Наталія Бережна під час урочистого відкриття проекту.

 

У свою чергу керівник Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору" Роберт Бонд наголосив, що проект USAID "Трансформація фінансового сектору" буде й надалі активно підтримувати зусилля українських партнерів, щоб просувати фінансову просвіту.

 

 

Довідка

 

"Дні фінансової обізнаності" – спільній проект Національного банку, проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Трансформація фінансового сектору" та міжнародної платіжної системи Visa.

 

Захід у Харкові тривав із 15 до 17 листопада цього року та проводився в партнерстві з Державним вищим навчальним закладом "Університет банківської справи", Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, а також Незалежною асоціацією банків України.

 

Програму та розклад заходів у Харкові дивіться тут.

 

У 2017 році проект об’єднає події в Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі, у 2018 – уже 20 міст України. Нагадаємо, попередня хвиля проекту у Львові відбувалася 01-03 листопада 2017 року.

 

Дні фінансової грамотності у Дніпрі відбудуться 29 листопада – 01 грудня цього року.  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   20.11.2017