Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Відкритий дослідницький семінар з макропруденційної політики від Народового банку Польщі – анонс

29.11.2017

прес-реліз

 

06 грудня 2017 року у Національному банку України відбудеться черговий дослідницький семінар, на якому голова управління макропруденційної політики департаменту фінансової стабільності Народового банку Польщі та лектор Варшавської школи економіки доктор Піотр Банбува (Piotr Bańbuła) презентуватиме результати власного дослідження на тему «Макропруденційна політика: відповідальні органи та інструменти» («Macroprudential Policy: tenants and tools»).

 

Ознайомитися з працями доповідача на зазначену тему можна за посиланням:

http://www.nbp.pl/publikacje/materialy_i_studia/257_en.pdf

https://www.bis.org/ifc/publ/ifcb41j.pdf

 

Робочою мовою семінару є англійська.

 

Початок семінару о 12:00. Реєстрація учасників триватиме з 11:45 до 11:55.

 

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 306. Відповідно до процедури відвідання режимних об’єктів, яким є Національний банк України, вхід до його будівлі відбувається за наявності документів, що посвідчують особу.

 

Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: research@bank.gov.ua до 17:00 05 грудня 2017 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та прийняття рішень щодо участі в семінарі кожного з заявників. Результати задоволення заявки буде повідомлено електронною поштою кожному з учасників.

 

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділудосліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

 

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна ознайомитись за посиланням.

 

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   29.11.2017