Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

НБУ - серед переможців премії HR-бренд у 2017 р.

07.12.2017

прес-реліз

 

Національний банк України став бронзовим призером премії HR-бренд у 2017 році у номінації "Україна", посівши третє місце з проектом "Культура мислення". Ціллю цього проекту був перехід до нового формату управління та організаційного дизайну НБУ завдяки впровадженню принципів процесного менеджменту та розвитку гнучкої корпоративної культури регулятора.

 

"Це – вже друга нагорода Національного банку. Минулого року ми отримали першу премію в номінації "Україна" з проектом "ПЕРСОНАЛьна трансформація НБУ", - зазначила директор департаменту персоналу Ольга Прохоренко під час презентації проекту на підсумковій конференції премії, що відбулася 05 грудня цього року. Проект "Культура мислення" підсумовує той шлях трансформації, який уже пройшов центробанк як інституція, і задає нові орієнтири організаційного розвитку, включаючи підвищення якості внутрішніх процесів та взаємодії, розвитку нової культури управління та лідерства в прив’язці до стратегії НБУ".

 

За словами Ольги Прохоренко, проект "Культура мислення" був розроблений та впроваджений департаментом персоналу разом із департаментом стратегії та реформування Національного банку. Структурно проект поєднав у собі два напрямки:

 

впровадження культури процесного менеджменту та перехід на процесне управління відповідно до стратегічних цілей НБУ;

розвиток корпоративної культури відповідно до бачення НБУ майбутнього та стратегії розвитку корпоративної культури в перспективі 10 років в прив’язці до стратегії НБУ.

 

За словами начальника управління процесного менеджменту НБУ Інни Турченко, основою перебудови організаційного мислення стало формування цінностей Національного банку, його місії та візії.

 

"За три роки трансформації Національний банк досяг значних результатів. Ми на вірному шляху в напрямку створення сучасного та інноваційного регулятора, який стане бенчмарком для банківського сектору України", - підкреслила Інна Турченко.

 

Ознайомитися з анотацією кейсу "Культура мислення" можна на сайті премії у розділі "Україна".

 

Довідка

 

HR-бренд – незалежна щорічна премія за найбільш успішну роботу над репутацією компанії як роботодавця. Цього року премія вручалася у чотирьох номінаціях.

 

У номінації «Україна» змагалися високопрофесійні кейси провідних вітчизняних компаній. Журі премії, до якого увійшли відомі експерти в сфері HR, кадрового консалтингу, бізнесу та побудови брендів, оцінювало актуальність та значимість проекту для галузі і ринку в цілому, сучасність методів його реалізації та ефективність впровадження.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   07.12.2017