Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Апеляційний суд відмовив колишньому власнику банку "Михайлівський" у задоволенні позову до Національного банку

14.12.2017

прес-реліз

 

Апеляційний суд міста Києва 13 грудня 2017 року скасував рішення суду першої інстанції і ухвалив нове рішення по суті позовних вимог, яким відмовив колишньому власнику ПАТ "Банк Михайлівський" Віктору  Поліщуку у  задоволенні позову до НБУ про захист ділової репутації.

 

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 11 липня 2017 року зобов'язав Національний банк спростувати недостовірну інформацію про Віктора Поліщука. Позивач вимагав визнати недостовірними і такими, що порушують його ділову репутацію відомості про продаж ПАТ "Банк Михайлівський" та погодження такого продажу НБУ.

 

Національний банк не погодився з таким рішенням Печерського районного суду м. Києва і оскаржив його в апеляційному порядку. Апеляційний суд міста Києва, всебічно розглянувши матеріали судової справи, апеляційну скаргу НБУ задовольнив, а рішення суду першої інстанції скасував та відмовив у задоволенні позовних вимог повністю.

 

 

Довідково

Національний банк відніс  ПАТ "Банк Михайлівський" до категорії неплатоспроможних 23 травня 2016 року, а 12 липня минулого року НБУ за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив рішення №124-рш про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію цього банку. Рішення про виведення банку з ринку було прийняте у зв’язку з проведенням великої кількості операцій з переведення вкладів фізичних осіб з фінансової компанії, пов'язаної з банком, на баланс банку, що  збільшило навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   14.12.2017