Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2017 рік

НБУ має намір оновити порядок перевірки стану інформаційної безпеки

29.12.2017

 

 

Національний банк України пропонує оновити порядок перевірки стану інформаційної безпеки в банківських та інших установах, які використовують засоби захисту інформації Національного банку України.

 

Відповідний проект постанови Правління Національного банку України "Про затвердження Змін до Положення про порядок перевірки стану інформаційної безпеки в банківських та інших установах, які використовують засоби захисту інформації Національного банку України" (далі – Проект) розміщено для громадського обговорення.

 

Метою розроблення цього документу є удосконалення порядку перевірок:

-         стану інформаційної безпеки в банківських та інших установах, які використовують засоби захисту інформації Національного банку;

-         стану впровадження/функціонування систем управління інформаційною безпекою;

-         повноти виконання банками в Україні заходів безпеки інформації, установлених нормативно-правовими актами Національного банку.

 

Нагадаємо, що Національний банк України встановлює правила захисту інформації, визначає порядок, вимоги та заходи із забезпечення кіберзахисту та інформаційної безпеки в банківській системі України та здійснює контроль за їх виконанням відповідно до статті 7 Закону України "Про Національний банк України", підпункту 6 частини 2 статті 8 Закону України "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України".

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   29.12.2017