Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2018 рік

Центральні банки України та Польщі проведуть науково-практичну конференцію студентів та аспірантів "Інтеграційні тренди в Європі та їх вплив на регіон"

12.02.2018

прес-реліз

 

Національний банк України (НБУ) спільно з Національним банком Польщі (НБП) за підтримки Університету банківської справи, Львівського національного університету імені Івана Франка та Варшавської школи економіки запрошує студентів та аспірантів взяти участь у науково-практичній конференції "Інтеграційні тренди в Європі та їх вплив на регіон", яка відбудеться 13 квітня 2018 року у м. Львів.

 

Учасниками Конференції можуть бути студенти та аспіранти вітчизняних вищих навчальних закладів, які займаються дослідженнями мікро- та макроекономічних аспектів роботи банківського сектору, особливостей проведення монетарної та макропруденційної політики, а також вивченням проблем євроінтеграційних процесів країн Європи та України. Участь у Конференції визначатиметься за результатами конкурсного відбору надісланих робіт із зазначених вище тем Організаційним комітетом з фахівців Національного банку України та викладачів вітчизняних навчальних закладів. Під час Конференції свої роботи також презентуватимуть представники Національного банку Польщі, студенти та аспіранти польських навчальних закладів.

 

Вимоги до робіт

 

Подана робота має бути оригінальною та зосередженою на вивченні конкретних питань чи проблемних аспектів об’єкту дослідження з проведенням ґрунтовного аналізу.

 

Емпіричні дослідження, які містять чітко визначену наукову новизну та є завершеними працями, матимуть перевагу перед такими, які презентують абстрактні теоретичні концепції або викладають загальновідомі факти. Роботи, які узагальнюють уже відомі знання з конкретної теми також вітаються, якщо таке узагальнення веде до чітких рекомендацій з вирішення актуальних проблем економічної політики.

 

Під час підготовки роботи рекомендовано дотримуватися вимог, які застосовуються до статей у "Віснику НБУ". Корисні поради до написання досліджень можна знайти за посиланням.

 

Робочими мовами Конференції є українська, польська та англійська. Особливо вітаються роботи англійською мовою.

 

Для участі у конкурсному відборі роботу необхідно надіслати до 15 березня 2018 року на електронну адресу research@bank.gov.ua із обов’язковим зазначенням назви дослідження, авторів та контактних даних (електронна адреса та номер телефону).

 

Усі кандидати будуть повідомлені про результати розгляду робіт до 30 березня 2018 р. Автори відібраних досліджень будуть запрошені для презентації отриманих результатів під час роботи Конференції 13 квітня 2018 р. у м. Львові. Для учасників з інших міст забезпечується проїзд до/з Львова (автобус або потяг (купе)), а також проживання (дві ночі).

 

Учасники Конференції отримають цінні призи від організаторів, можливість стажування в одному з центральних банків та зможуть відвідати щорічну міжнародну дослідницьку конференцію НБУ та НБП.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   12.02.2018