Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2018 рік

Директором департаменту виїзних перевірок банків Національного банку призначено Дениса Новикова

12.02.2018

прес-реліз

 

За результатами відкритого конкурсу на вакантну посаду Директора департаменту виїзних перевірок банків Національного банку України з 9 лютого 2018 року призначений Денис Новиков.

 

У конкурсі взяли участь 69 претендентів. На фінальному етапі Правління НБУ провело співбесіди з чотирма претендентами, з числа яких обрало кандидатуру Дениса Новикова. Він найбільш повно відповідав вимогам та цілям вакантної посади.

 

"Серед професійних переваг Дениса Новикова – десятирічний досвід роботи в структурі банківського нагляду НБУ, який ним був успішно застосований на практиці для реорганізації структури підрозділів банківського нагляду та впровадження принципово нової системи банківського нагляду. Зокрема, Денис Новиков брав активну участь в проектах із впровадження системи раннього реагування, комплексної оцінки ризиків банків, єдиних процедур та методології процесу наглядових перевірок та оцінки, єдиного звіту з діяльності банку, – прокоментувала призначення заступник Голови Катерина Рожкова. – Серед ключових задач нового керівника – підвищити якість роботи департаменту виїзних перевірок банків, інтегрувати його до нової системи пруденційного нагляду, підвищити ефективність вертикальної та горизонтальної взаємодії з іншими підрозділами Національного банку України".

 

Денис Новиков має понад 22-річний досвід роботи на банківському ринку, із яких 10 років – в Національному банку на керівних посадах в системі безвиїзного нагляду та інспектування. До призначення на нову посаду з березня 2015 року працював заступником директора Департаменту банківського нагляду – начальником управління.

 

Під час роботи в НБУ Денис Новиков активно співпрацював з місіями Міжнародного валютного фонду та Світового банку, організовував роботу з виконання умов відповідних меморандумів. Зокрема, відповідав за організацію підготовки та в подальшому за проведення виїзного діагностичного інспектування найбільших банків, а за результатами діагностичного обстеження – за співпрацю з банками в підготовці та виконанні планів фінансового оздоровлення та планів докапіталізації.

 

Денис Новиков у 1995 році закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (колишній Київський інститут народного господарства ім. Д. С. Коротченка) за фахом "Інженер-економіст".

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   12.02.2018