Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Яків Смолій призначений Головою Національного банку України

15.03.2018

прес-реліз

 

Верховна Рада України за поданням Президента України Петра Порошенка від 21 грудня 2017 року призначила Якова Смолія на посаду Голови Національного банку України.

 

За відповідну Постанову Верховної Ради України №7501 проголосувало 247 народних депутатів України.

 

Яків Смолій став десятим Головою Національного банку в історії незалежної України. З 11 травня 2017 року і до сьогодні він виконував обов’язки Голови Національного банку України.

 

Яків Смолій приєднався до команди Національного банку у квітні 2014 року – з того часу обіймав посаду заступника Голови Національного банку, що здійснює загальне керівництво блоком розрахункових операцій. З жовтня 2016 року Яків Смолій – перший заступник Голови Національного банку. У банківській системі України Яків Смолій працює з часів її формування.

 

Водночас Верховна Рада України проголосувала за звільнення Валерії Гонтаревої з посади Голови Національного банку України, задовільнивши її заяву про звільнення Постановою Верховної Ради України №7500. Відповідна процедура передбачена статтею 18 Закону України "Про Національний банк України". Звіт про результати її діяльності на посаді Голови Національного банку доступний за посиланням.

 

Нагадаємо, Валерія Гонтарева завершила професійну діяльність у Національному банку 11 травня 2017 року та перебувала у вимушеній відпустці до рішення Верховної Ради України.

 

Довідково:

Біографія Якова Смолія: https://goo.gl/WVpHio

Background information Yakiv V. Smolii: https://goo.gl/gPE7RX

Офіційні фото Якова Смолія: https://goo.gl/UWZ8YF


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   15.03.2018