Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Національний банк вперше оприлюднив дані про складові та достатність капіталу окремих банків

20.03.2018

прес-реліз

 

Національний банк розпочав щомісячну публікацію складових регулятивного капіталу та стану виконання нормативу його достатності (адекватності) H2 у розрізі окремих банків. Оприлюднення цих даних передбачене постановою Правління НБУ №11 від 15 лютого 2018 року.

 

Відповідна статистика міститься у підрозділі "Показники банківського сектору" розділу "Статистика" на сайті Національного банку.

 

Національний банк оприлюднює детальні дані про значення складових регулятивного капіталу банків, а також фактичне значення нормативу Н2 та складові, що його визначають.

 

Перша публікація розкриває дані за станом на 1 березня 2018 року. Інформація про ці показники також має публікуватись банками на власних веб-сайтах щомісячно до 10 числа.

 

Нагадаємо, раніше інформація про нормативи капіталу банків оприлюднювалась лише за банківською системою в цілому, а інформації про складові регулятивного капіталу не розкривалося.

 

Рішення про розширення переліку даних до публікації спрямоване на подальше підвищення прозорості банківської системи, що відповідає інтересам кредиторів, вкладників та інших клієнтів банків.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   20.03.2018