Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Незалежні аудитори підтвердили Консолідовану фінансову звітність НБУ за 2017 рік

11.04.2018

прес-реліз

 

Голова Національного банку України Яків Смолій та партнери з аудиту компанії "Делойт" в Україні Євген Заноза та Наталя Самойлова сьогодні підписали Консолідовану фінансову звітність центрального банку за 2017 рік.

 

Звітність отримала позитивний висновок без застережень від незалежного аудитора, який здійснював перевірку.

 

Згідно з висновком компанії «Делойт», Консолідована фінансова звітність Національного банку достовірно та в усіх суттєвих аспектах відображає фінансовий стан регулятора на кінець дня 31 грудня 2017 року, а також результати його діяльності, рух грошових коштів та зміни в капіталі згідно з Міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).

 

Голова НБУ Яків Смолій подякував аудиторській компанії за високий професіоналізм та якісно виконану роботу. Він також нагадав, що відповідно до українського законодавства, річна консолідована фінансова звітність разом із аудиторським звітом має бути затверджена Радою Національного банку не пізніше 30 квітня 2018 року. Після  затвердження цей документ буде опублікований на офіційному інтернет-представництві Національного банку.

 

Довідково

 

Компанія "Делойт" підтверджує звітність більше ніж 20 центральних банків у світі. Національний банк обрав цю компанію в якості незалежного аудитора шляхом проведення тендеру. "Делойт" в Україні вже четвертий рік перевіряє фінансову звітність Національного банку.

 

Консолідована фінансова звітність є невід’ємною складовою Річного звіту Національного банку України. Національний банк складає річну фінансову звітність за МСФЗ.

 

 

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   11.04.2018