Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Микола Каленський призначений до складу Ради Національного банку

17.04.2018

прес-реліз

 

Президент України Петро Порошенко Указом № 102/2018 від 17 квітня 2018 року призначив Миколу Каленського до складу Ради Національного банку України строком на п’ять років.  Таким чином, Президент призначив  трьох із чотирьох членів Ради центрального банку за своєю квотою.

 

Микола Каленський повністю відповідає законодавчим вимогам для призначення на посаду члена Ради Національного банку. Він має фахову освіту та понад сорок років досвіду роботи у фінансовій та управлінській сфері.

 

Микола Каленський приєднався до команди Національного банку в 2011 році: спочатку він працював першим заступником начальника Головного управління Національного банку України по м. Київ і Київській області (2011 – 2014 роки), потім − начальником Головного управління Національного банку по м. Київ і Київській області (2014 – 2016 роки).

 

Із квітня 2016 року до сьогодні Микола Каленський обіймає посаду директора Центрального сховища Національного банку. Він успішно забезпечує приймання, видачу банкнот і монет регіональним підрозділам регулятора й банкам, облік та зберіганням банкнот і монет національної валюти, а також перевезення готівки та інших цінностей у системі центрального банку.

 

До приходу в Національний банк Микола Каленський працював начальником Контрольно-ревізійного управління в Житомирській області; заступником міністра фінансів України ‒ начальником Головного контрольно-ревізійного управління України; Державним секретарем Міністерства фінансів України; Головою Державної митної служби України; першим заступником Керівника Апарату Верховної Ради України.

 

У 1980 році Микола Каленський закінчив Тернопільський державний економічний університет за  спеціальністю "Фінанси і кредит". Має звання кандидата економічних наук та заслуженого економіста України.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   17.04.2018