Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Третя Щорічна дослідницька конференція "Взаємодія фіскальної та монетарної політики" 31 травня - 1 червня 2018 року

14.05.2018

прес-реліз

 

31 травня - 1 червня 2018 року Національний банк України разом із Національним банком Польщі та за підтримки Проекту технічної допомоги Канада-МВФ «Розбудова інституційної спроможності НБУ» і Київської школи економіки уже втретє збере представників центральних банків світу, міжнародних фінансових організацій, провідних науковців зі всесвітньо відомих університетів та експертів на Щорічну дослідницьку конференцію.

 

Цьогорічна конференція присвячена темі "Взаємодія фіскальної та монетарної політики". Це - майданчик, на якому учасники отримають можливість обговорити теоретичні, емпіричні та практичні аспекти взаємодії між фіскальною та монетарною політикою у країнах з різним рівнем економічного розвитку, відкритості торгівлі та різними монетарними режимами.

 

З ключовою доповіддю виступить професор Алан Ауербах – директор Robert D. Burch Center for Tax Policy and Public Finance в Університеті Каліфорнії (Берклі) та науковий співробітник National Bureau of Economic Research.

 

Крім нього, спікерами конференції будуть Коба Гвенетадзе з Національного банку Грузії, Павел Самєцкі та Єжи Осятинскі з Національного банку Польщі, Джонатан Острі з Міжнародного валютного фонду, Йеспер Лінде та Сесилія Скінгслі з Банку Швеції, Білл Дюпор з Федерального резервного банку Сент-Луїса, Ларс Свенссон із Стокгольмської школи економіки, Крістін Форбс з Масачуссетського технологічного інституту та інші відомі дослідники і практики.

 

Одна з найгучніших подій в наукових економічних колах України, минулого року Щорічна дослідницька конференціа центробанків України та Польщі об'єднала представників із більш ніж 18 країн, понад 400 учасників - представників центробанків й міжнародних фінансових організацій, української та світової академічної спільноти, експертного середовища.

 

Детальніше про програму цьогорічної конференції: https://conference.bank.gov.ua/Conf/.

 

Робоча мова конференції: англійська (із забезпеченням синхронного українського перекладу).

 

Впродовж двох днів конференції буде проводитись відеотрансляція (з українським перекладом, трансляція буде доступна на сайті події та на YouTube-каналі НБУ).


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   14.05.2018