Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2018 рік

Олександр Петрик призначений до складу Ради Національного банку

21.05.2018

прес-реліз

 

Президент України Петро Порошенко Указом № 140/2018 від 21 травня 2018 року призначив професора кафедри банківської справи Університету банківської справи Олександра Петрика до складу Ради Національного банку України строком на чотири роки. Таким чином, Президент призначив усіх чотирьох членів Ради Національного банку за своєю квотою.

 

Олександр Петрик повністю відповідає законодавчим вимогам для призначення на посаду члена Ради Національного банку. Він має фахову освіту, багатий професійний досвід роботи у науковій, банківській та управлінській сферах.

 

Із 2013 до 2017 року він обіймав посаду заступника виконавчого директора від України (Alternate Executive Director in International Monetary Fund from Ukraine) при штаб-квартирі Міжнародного валютного фонду у Вашингтоні (Сполучені Штати Америки).

 

Із 1991 до 2013 року Олександр Петрик працював у Національному банку, де обіймав посади: завідувача сектору; начальника відділу прогнозування та перспективних досліджень; заступника директора Економічного департаменту; директора Департаменту науково-економічних досліджень; директора Департаменту економічного аналізу, досліджень та прогнозування; заступника директора Генерального департаменту – директора Департаменту економічного аналізу та прогнозування Генерального економічного департаменту; директора Генерального економічного департаменту - член Правління НБУ.

 

До приходу в Національний банк він займався науковою діяльністю: був науковим співробітником Київського науково-дослідного інституту гідроприладів та Київського політехнічного інституту. У 1984 р. Олександр Петрик здобув науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук, а в 2009 р. - доктора економічних наук.

 

У 1976 році Олександр Петрик закінчив Донецький державний університет за спеціальністю "Прикладна математика"; а у 2009 році − Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи за спеціальністю "Банківська справа". Олександр Петрик − професор, заслужений економіст України. Вільно володіє англійською мовою.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   21.05.2018