Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Анонс: відкритий дослідницький семінар НБУ про корупцію та економічне зростання

23.05.2018

прес-реліз

 

4 червня 2018 року у Національному банку України відбудеться традиційний відкритий дослідницький семінар. Цього разу Максим Іванина з Об'єднаного інституту Відня презентуватиме дослідження на тему "Оновлений погляд на корупцію та економічне зростання", підготовлене за співавторства з Алексом Мурмурасом з Міжнародного валютного фонду та Пітером Рангазасом з Університету Індіани - Університету Пердью, Індіанаполіс.

 

Дослідницький семінар буде присвячено широко обговорюваній та особливо важливій для України темі – взаємозв’язку між корупцією та економічним зростанням. Зокрема, Максим Іванина розповідатиме про два компенсуючі ефекти: чому країни з високим рівнем корупції зростають в середньому повільніше в довгостроковій перспективі і чому водночас країни, що зростають швидше потенційного рівня, мають вищі рівні корупції в коротко- та середньостроковій перспективі.

 

Максим Іванина працює головним економістом Об’єднаного інституту Відня. Він має Ph.D. з економіки з Університету Регенсбургу (Німеччина) та Університету штату Мічиган (США). Він викладає низку курсів в Об’єднаному інституті Відня та інших навчальних центрах, а також тісно співпрацює з МВФ, Світовим банком, Європейською комісією та іншими міжнародними фінансовими інституціями. Дослідницькі інтереси економіста охоплюють теми фіскальної політики, розвитку, зростання, корупції, державного управління, оподаткування, структурних реформ, та інших. Він має публікації в таких рецензованих журналах як "Journal of International Development", "Journal of Development Studies", "Empirical Enquiry" та інших.

 

Робочою мовою семінару є англійська.

 

Попередньо ознайомитися з дослідженням можна за посиланням.

 

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 206.

 

Початок семінару о 14:00. Реєстрація учасників триватиме з 13:45 до 13:55. Відповідно до процедури відвідання режимних об’єктів, яким є Національний банк України, вхід до його будівлі відбувається за наявності документів, що посвідчують особу.

 

Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: research@bank.gov.ua до 14:00 30 травня 2018 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, е-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та прийняття рішень щодо участі в семінарі кожного заявника. Результати буде повідомлено електронною поштою кожному з учасників.

 

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

 

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна ознайомитись за посиланням.

 

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   23.05.2018