Українська | English

Головна » Платіжні системи та розрахунки » Державні платіжні системи » Український платіжний ПРОСТІР » Новини » Архів

2011 рік

Грудень

 

ПАТ “РЕАЛ БАНК” (м. Харків) уклав з Національним банком України договір приєднання до Національної системи масових електронних платежів. У НСМЕП банк буде виконувати функції емітента та еквайра.

 

Рада Платіжної організації НСМЕП протоколом 09.12.2011 № 187 надала дозвіл на укладання договору приєднання та вступ до НСМЕП ПАТ "АКТАБАНК" (м. Дніпропетровськ).

 

Листопад

 

Рада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 11.11.2011 № 186 надала дозвіл на укладання договору приєднання та вступ до НСМЕП ПАТ "РЕАЛ БАНК" (м. Харків)

 

Жовтень

 

ПАТ "Аграрний комерційний банк" уклав з Національним банком України договір приєднання до НСМЕП.

 

Вересень

 

Рада Платіжної організації НСМЕП прийняла рішення:

1.   Надати дозвіл ПАТ "Агрокомбанк" на укладання договору приєднання до НСМЕП (протокол від 22.09.2011 № 183);

2.   В усі центри системної ініціалізації та персоналізації НСМЕП ввести образ картки з кодом '11031000' – платіжна картка з додатками "Гаманець" та "Чек" з кодом основної валюти (гривня), соціальний додаток та "Універсальний додаток";

3.   В ЦСІПК НДІ ПІТ додатково ввести образ картки з кодом '11031001' – платіжна картка з додатками "Гаманець" та "Чек" з кодом основної валюти (гривня), соціальний додаток "Студентська картка" та "Універсальний додаток" (протокол від 07.09.2011 № 182);

4.   Рада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 22.09.2011 № 183 надала дозвіл на укладання договору приєднання та вступ до НСМЕП ПАТ "Аграрний комерційний банк" у якості емітента та еквайра.

 

Липень

 

Рада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 07.07.2011 № 181 надала дозвіл на укладання договору приєднання та вступ до НСМЕП :

ПАТ "КБ "НАДРА" (м. Київ) у якості емітента та еквайра;

ТОВ "П5 Комерція" (м. Київ) у якості технічного еквайра.

 

Червень

 

АТ "КБ "СОЮЗ" (м. Київ) уклав з Національним банком України договір приєднання до НСМЕП.

 

Травень

 

ПАТ "Банк інвестицій та заощаджень" (м. Київ), ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" (м. Київ), ВАТ "Ощадбанк" (м. Київ) уклали з Національним банком України договір приєднання до НСМЕП.

 

Упроваджено можливість купівлі залізничних та автобусних квитків через Інтернет на сайті ДП "Розрахунковий центр Мінтрансзв'язку" картками НСМЕП. При цьому комісійні платежі за цю послугу значно нижчі, ніж при оплаті квитків картами MasterCard і Visa.

 

У травні 2011 року була закінчена робота з оновлення дизайну сайту – тепер, як зазначають розробники, користуватися послугами стало простіше і приємніше. Нині через сайт можна замовити квитки на залізничний та автомобільний транспорт, найближчим часом буде відкрита можливість придбати авіаквитки, а також вибрати і замовити місце в готелі.

 

Січень

ПАТ "Терра Банк" (м. Київ) та ВАТ "БГ БАНК" (м. Київ) уклали з Національним банком України договір приєднання до НСМЕП.

Рада Платіжної організації НСМЕП прийняла рішення:

·         Установити на I квартал 2011 року суму внеску членів НСМЕП до страхового фонду в розмірі 10 000 грн.

·         Затвердити План роботи Ради Платіжної організації НСМЕП на 2011 рік.

·         Надати дозвіл на створення нової групи учасників у НСМЕП за участю АТ Банк "Меркурій" та ПАТ "Банк "Грант" у межах існуючого загальнодоступного типу групи "0" з функціонуванням за відповідною фінансовою схемою.

·         Зважаючи на необхідність забезпечення терміну служби платіжних карток більше 5 років для діючого проекту "Студентський квиток" та проекту "Соціальна картка", збільшити технічний термін служби картки до 10 років.

 

  На початок сторінки