Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Суд підтвердив правомірність прийнятого Національним банком рішення про віднесення КБ "Приватбанк" до категорії неплатоспроможних

13.09.2018

прес-реліз

 

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив клієнтові Приватбанку Д.Касьяненку у  задоволенні позову до Національного банку, КМУ, ФГВФО, за участі третіх осіб – Міністерства фінансів України,  КБ "Приватбанк", Міністерства юстиції України про скасування рішень.

 

До суду клієнт Приватбанку звернувся ще у грудні 2016 року. У  своєму позові він просив суд скасувати  рішення про віднесення цього банку до категорії неплатоспроможних та запровадження в ньому тимчасової адміністрації.

 

Після всебічного дослідження обставин справи Окружний адміністративний суд міста Києва виніс рішення у справі № 826/20453/16, яким повністю відмовив у  задоволенні цього позову.

 

Нагадаємо,  Кабінет Міністрів України постановив рішення про входження до капіталу Приватбанку 18 грудня 2016 року. Держава була змушена взяти на себе відповідальність за подальшу долю Приватбанку та його клієнтів, щоб не допустити поглиблення його проблем.

 

Національний банк України, усвідомлюючи важливість КБ "Приватбанк", як системного банку для здоров’я фінансового сектору та економіки країни в цілому, звернувся до Уряду з пропозицією передати цей системно важливий банк у власність держави.

 

Перехід КБ "Приватбанк" у власність держави відбувся відповідно до ст. 41.1 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

 

Наразі банк працює у звичайному режимі та виконує зобов’язання перед клієнтами та партнерами.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   13.09.2018