Українська | English

Головна » Прес-центр » Архів новин » 2018 рік

Відкритий дослідницький семінар: Вплив фіскальної політики на ВВП та інфляцію в Україні

19.09.2018

прес-реліз

 

27 вересня 2018 року в Національному банку України відбудеться відкритий дослідницький семінар Артема Вдовиченка на тему "Вплив фіскальної політики на ВВП та інфляцію в Україні".

 

У своєму дослідженні Артем Вдовиченко використовує підхід Бланшара-Перотті для оцінки впливу фіскальної політики на ВВП та інфляцію в Україні. Результати дослідження показують, що фіскальний мультиплікатор в Україні в абсолютних значеннях є вищим для бюджетних видатків, аніж для податків. Окрім того, і бюджетні видатки, і податки мають позитивний вплив на інфляцію.

 

Артем Вдовиченко є дослідником у відділі досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ. Він отримав Ph.D. з економіки (ступінь кандидата економічних наук) в Національному університеті державної податкової служби України. У своїх наукових дослідженнях Артем Вдовиченко вивчає фіскальну політику та застосування нелінійних моделей часових рядів.

 

Робочою мовою семінару є англійська.

 

Попередньо ознайомитися з дослідженням можна за посиланням.

 

Адреса проведення семінару: м. КиїввулІнститутська 9, центральний вхід, к. 206.

 

Початок семінару о 14:00. Реєстрація учасників триватиме з 13:45 до 13:55. Відповідно до процедури відвідання режимних об’єктів, яким є Національний банк України, вхід до його будівлі відбувається за наявності документів, що посвідчують особу.

 

Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: research@bank.gov.ua до 16:00 26 вересня 2018 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, е-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та прийняття рішень щодо участі в семінарі кожного заявника. Результати буде повідомлено електронною поштою кожному з учасників.

 

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

 

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна ознайомитись за посиланням.

 

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   19.09.2018