Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Відкритий дослідницький семінар: Дезінфляція у малій відкритій та закритій економіках

07.12.2018

прес-реліз

 

13 грудня в Національному банку України відбудеться традиційний відкритий дослідницький семінар на якому Олександр Фарина (Національний банк України) та Магнус Йонсон (Банк Швеції — Sveriges Riksbank) презентуватимуть своє  дослідження “Дезінфляція у малій відкритій та закритій економіках”, виконане у співавторстві з Надією Шаповаленко (Національний банк України).

 

Дослідницький семінар буде присвячено важливому для України питанню — як центральний банк за умов низької довіри населення повинен здійснювати політику щодо зниження довгострокового рівня інфляції та уникнути великих втрат виробництва в короткостроковій перспективі. Автори застосовують новокейнсіанську динамічну стохастичну модель загальної рівноваги, що характеризується негнучкими цінами та неповною довірою до центрального банку, для вивчення основних механізмів формування очікувань економічних агентів щодо майбутнього довгострокового рівня інфляції.

 

Початок семінару о 16:00. Реєстрація учасників триватиме з 15:45 до 15:55. Відповідно до процедури відвідання режимних об’єктів, яким є Національний банк України, вхід до його будівлі відбувається за наявності документів, що посвідчують особу.

 

Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: research@bank.gov.ua до 16:00 12 грудня 2018 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, е-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та прийняття рішень щодо участі в семінарі кожного заявника. Результати буде повідомлено електронною поштою кожному з учасників.

 

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

 

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна ознайомитись за посиланням.

 

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   07.12.2018