Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Народний банк Китаю поновив дію Договору про валютний своп з Національним банком України

10.12.2018

прес-реліз

 

Національний банк України та Народний банк Китаю поновили Двосторонній договір про валютний своп для валют юань/гривня ще на три роки. Максимальна сума лінії валютного свопу залишається незмінною: на рівні 15 мільярдів юанів або 62 мільярдів гривень.

 

Відповідний договір сьогодні підписали Голова Національного банку України Яків Смолій та Голова Народного банку Китаю Ї Ґан під час робочого візиту пана Смолія до Пекіну, Китайська Народна Республіка.

 

"Китай - це другий найбільший торговий партнер України за товарообігом, а роль юаня в міжнародній торгівлі зростає. Доступ до коштів, отриманих за договором, сприятиме здійсненню торгівлі між Україною та Китаєм в юанях. Договір сприятиме подальшій економічній співпраці між нашими двома країнами", - прокоментував Голова Національного банку України.

 

За словами Голови Народного банку Китаю, економічне співробітництво між Китаєм та Україною зміцнюється. "Поновлення нашого двосторонньої валютного свопу сприятиме подальшому розвитку торгівлі та інвестицій між двома країнами та поглибленню двосторонніх економічних зв'язків", - зазначив Ї Ґан.

 

Підписаний договір - уже третя подібна угода між Національним банком України та Народним банком Китаю в рамках постійної, взаємовигідної двосторонньої співпраці між центральними банками. Термін дії попереднього трирічного Договору про валютний своп на суму до 54 мільярдів гривень та 15 мільярдів юанів сплив у червні 2018 року.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   10.12.2018