Національний банк України

ІТ-системи Національного банку працюватимуть на платформі нового покоління SAP HANA
[повернутись

31.03.2017

 

 

Національний банк України працює над подальшим переведенням своїх програмних рішень на сучасні технологічні платформи, розроблені європейською компанією SAP SE (Німеччина). Йдеться про  систему управління персоналом SAP HCM та ERP систему S/4 HANA на базі платформи SAP HANA. Це дасть змогу Національному банку оптимізувати внутрішні бізнес-процеси та активно розвивати свою технологічну інфраструктуру.

 

Наразі для підтримки діяльності Національного банку використовується більше 20 розрізнених ІТ-систем. Упродовж кількох наступних років Національний банк має намір поступово відмовитися від застарілих систем та перевести основні функції на сучасну платформу SAP HANA.

 

Подальше впровадження програмних рішень SAP сприятиме спрощенню та пришвидшенню операційних процесів, а також зниженню загальних витрат на управління ІТ-інфраструктурою Національного банку.

 

Довідка

Німецька компанія SAP спеціалізується на створенні програмного забезпечення для організацій, у тому числі для банківського сектору.  ІТ-продукти від SAP вважаються міжнародним стандартом для програмного забезпечення з управління бізнес-процесами. Подібні ІТ-системи використовуються більше, ніж 3 700 компаніями зі 120 країн світу. Серед користувачів  SAP – Deutsche Bank, CommonwealthBankгрупа UniCredit, Bank of America, Societe Generale та інші.

 

 


 

[повернутись