Національний банк України

Національний банк погодив набуття істотної участі в двох банках
[повернутись

07.11.2017

прес-реліз

 

Національний банк України 7 листопада 2017 року  погодив набуття істотної участі в ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку" та ПАТ «ВіЕс Банк»

 

ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку"

 

Національний банк України погодив спільне  набуття опосередкованої  істотної участі у розмірі 99,9% статутного капіталу  ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку" двом громадянам Китайської Народної Республіки Яню Дуншену (Yan Dongcheng) та Дай Чжунюн (Dai Zhongyong) через:

 

   ТОВ "БОСЕ (Гонконг) Ко.,Лімітед" (Україна);

   BOCE (Hong Kong) Co., Limited (Гонконг);

   Bao Shi (Tianjin) e-commerce Co., Ltd. (Китайська Народна Республіка);

   Tianjin Bohai Commodity Exchange Co., Ltd (Китайська Народна Республіка);

   Horgos Boxu Equity Investment Limited Partnership (Китайська Народна Республіка).

 

Нагадаємо, що станом на 1 січня 2016 року держава була єдиним власником 100% акцій  ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку". За результатами аукціону, проведеного Фондом державного майна України 30 листопада 2016 року щодо продажу пакету акцій у розмірі 99,9%  ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку", переможцем стало ТОВ "БОСЕ (Гонконг) Ко.,Лімітед".

 

Фонд державного майна України та ТОВ "БОСЕ (Гонконг) Ко.,Лімітед" уклали договір купівлі-продажу, згідно з умовами якого,  покупець після набуття права власності на пакет акцій банку має забезпечити виконання низки зобов’язань. Зокрема, покупець має привести розмір статутного капіталу банку у відповідність до вимог законодавства України.

 

Одночасно з погодженням набуття істотної участі Національний  банк України надав попередню згоду на здійснення капіталізації ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку" за спрощеною процедурою до 244 млн грн за рахунок додаткових внесків ТОВ «БОСЕ (Гонконг) Ко.,Лімітед» (Україна). ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку" необхідно у встановлений строк вжити всіх заходів для збільшення статутного капіталу. 

 

ПАТ «ВіЕс Банк»

 

Також Національний банк України погодив  громадянину України Тігіпку Сергію Леонідовичу набуття опосередкованої істотної участі в розмірі 99,9% статутного капіталу ПАТ «ВіЕс Банк» через компанію BAILICAN LIMITED (Республіка Кіпр), яка придбає 99,9% акцій банку.

 

 


 

[повернутись