Національний банк України

Національний банк розширює перелік даних, які публікуються за результатами валютних аукціонів
[повернутись

04.12.2017

прес-реліз

 

Задля підвищення прозорості політики Національного банку України на валютному ринку Національний банк продовжує розширювати інформацію, яка публікується за результатами здійснення валютних інтервенцій. На додачу до початку публікації щотижневих результатів інтервенцій у формі запиту щодо найкращого курсу, Національний банк розширює перелік параметрів проведених валютних аукціонів до оприлюдення.

 

Досі Національний банк публікував інформацію про валюту аукціону, мінімальний і максимальний курс, заявлений банками для участі в аукціоні, загальний обсяг заявок щодо продажу чи купівлі іноземної валюти, курс гривні до іноземної валюти за результатами аукціону (середньозважений, максимальний, мінімальний) та загальний обсяг задоволених заявок продажу чи купівлі іноземної валюти.

 

Ці дані буде доповнено інформацією про обсяг аукціону, оголошеного Національним банком, і загальну кількість заявок, прийнятих до аукціону, а також загальну кількість задоволених заявок банків щодо продажу чи купівлі іноземної валюти.

 

Як і раніше, дані щодо результатів валютного аукціону публікуватимуться тут.

 

Окреслені зміни затверджено постановою Правління НБУ від 30 листопада 2017 року № 123 "Про внесення змін до Положення про проведення Національним банком України валютних аукціонів". Постанова набуває чинності 5 грудня 2017 року.


 

[повернутись