Національний банк України

У Дніпрі завершилися Дні фінансової обізнаності
[повернутись

05.12.2017

прес-реліз

 

Більше двох тисяч дніпрян та гостей міста взяли участь у регіональних заходах проекту "Дні фінансової обізнаності", організованих Національним банком спільно з Агентством США з міжнародного розвитку USAID у рамках проекту "Трансформація фінансового сектору в України" та міжнародною платіжною системою Visa.

 

Дні фінансової обізнаності у Дніпрі – четверта та завершальна цього року хвиля масштабного регіонального проекту з фінансової обізнаності, що вмістив 99 заходів:

·          7 відкритих лекцій та 4 лекції для викладачів ВНЗ про монетарну політику, безготівкові розрахунки, споживче кредитування, систему гарантування вкладів, обрання надійної фінансової установи та безпеку банківських вкладів, захист інвесторів на фондовому ринку, інститут фінансового омбудсмена, валютне регулювання, а також фінансову звітність банків;

·          9 інтерактивних воркшопів для школярів і студентів;

·          71 екскурсія виїзною виставкою Музею грошей та зоною cashless від Visa;

·          1 зустріч в.о. Голови НБУ з представниками банківського та бізнес-співтовариства.

 

Організатори проекту сподіваються, що завдяки Дням фінансової обізнаності вдасться надихнути ідеєю підвищення рівня фінансової обізнаності українців не тільки профільні відомства, а й органи влади на місцях, представників бізнесу, академічну спільноту та всіх небайдужих, насамперед до свого майбутнього, громадян.

 

"Фінансова обізнаність посилює довіру до фінансової системи, і завдання кожного центрального банку – використовувати можливості фінансової освіти і виховання фінансово грамотного споживача для побудови успішної країни",- наголосив в.о. Голови НБУ Яків Смолій під час урочистого відкриття проекту.

 

Нагадаємо, "Дні фінансової обізнаності" – спільній освітній проект Національного банку, Агентства США з міжнародного розвитку USAID у рамках проекту "Трансформація фінансового сектору" та міжнародної платіжної системи Visa.

 

Захід у Дніпрі тривав з 29 листопада до 01 грудня цього року та проводився в партнерстві з Державним вищим навчальним закладом "Університет банківської справи", Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, а також Незалежною асоціацією банків України.

 

У 2017 році проект об’єднав події в Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. Таким чином, до заходів із підвищення фінансової обізнаності у чотирьох найбільших містах України цієї осені долучилися близько 7,5 тис. осіб. 

[повернутись