Національний банк України

Анонс: відкритий дослідницький семінар з дослідження P2P кредитування
[повернутись

20.12.2018

прес-реліз

 

 

26 грудня 2018 року у Національному банку України відбудеться традиційний відкритий дослідницький семінар: професор Олександр Талавера розкаже про результати дослідження P2P кредитування.

 

Семінар запланований у рамках програми запрошених дослідників, яка підтримується Проектом Канада-МВФ "Розбудова інституційної спроможності НБУ".

 

Олександр Талавера є професором фінансів школи менеджменту університету Суонсі, отримав ступінь бакалавра в Національному університеті "Острозька академія", диплом магістра – у EERC та Бостон Коледжі, докторську дисертацію (Ph.D.) захистив в університеті Віадріна в Німеччині. Раніше працював університеті Шефілда, Дарема, університетах Східної Англії та Роберта Гордона, а також в Німецькому інституті економічних досліджень (Берлін). Його наукові праці присвячені емпіричним корпоративним та міжнародним фінансам, аналізу великих масивів даних та вивченню особливостей економік, що розвиваються.

 

Робочою мовою семінару є англійська.

 

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 218.

 

Початок семінару об 11:00. Реєстрація учасників триватиме з 10:45 до 10:55. Відповідно до процедури відвідання режимних об’єктів, яким є Національний банк України, вхід до його будівлі відбувається за наявності документів, що посвідчують особу.

 

Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: research@bank.gov.ua до 16:00 25 грудня 2018 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, е-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та їх схвалення щодо участі в семінарі кожного заявника. Результати буде повідомлено електронною поштою кожному з учасників.

 

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

 

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна ознайомитись за посиланням. 

 

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу презентувати результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.

 

 

 


 

[повернутись